Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

120 ukaranych kierowców ciężarówek

0
Podziel się

Intensywne kontrole zapowiadała Inspekcja Transportu Drogowego, i mimo że ustawiono odpowiednie tablice informujące o zakazie wielu kierowców zdecydowało się na złamanie zakazu

120 ukaranych kierowców ciężarówek
(daimler.com)
bEpClRyt

*Kontrole prowadzone były od soboty gdy w związku z remontem Mostu Grota Roweckiego w ciągu drogi S8 wprowadzono ograniczenie dla ciężarówek. *Drogowcy zamknęli połowę mostu, cały ruch w obu kierunkach odbywa się tylko jedną stroną przeprawy.

Intensywne kontrole zapowiadała Inspekcja Transportu Drogowego, i mimo że ustawiono odpowiednie tablice informujące o zakazie wielu kierowców zdecydowało się na złamanie zakazu - wyjaśnia Alvin Gajadhur rzecznik ITD.

Inspekcja Transportu Drogowego nie tylko wystawia mandaty, od kilku dni prowadzi akcję informacyjną w kilku województwach oraz na niektórych przejściach granicznych - podkreśla Gajadhur.

bEpClRyv

Zakaz ruchu dla pojazdów powyżej 16 ton obowiązuje na Trasie AK w godzinach od 6.00 do 22.00.

Czytaj więcej w Money.pl
Unia ma 4,5 miliarda euro na transport w Polsce Pieniądze dostaniemy jednak tylko wtedy, gdy przygotujemy dobre projekty. - _ Prosimy, odróbcie zadanie domowe _ - apeluje unijny komisarz.
"Miasta dla ludzi, samochody na obrzeża" - _ Warto sobie wreszcie uświadomić, że miasta powinny ludziom służyć do życia, a nie tylko do przejeżdżania pojazdów _ - mówił premier na otwarciu obwodnicy Chrzanowa.
Cztery osoby zginęły w poważnym wypadku Droga wojewódzka nr 212 jest zablokowana. Zderzyły się dwa samochody osobowe - bmw i volkswagen.
bEpClRyW
wiadomości
wiadmomości
kraj
KOMENTARZE
(0)