Notowania

afera podsłuchowa
20.06.2014 08:17

Afera podsłuchowa. PiS nie poprze samorozwiązania Sejmu

Witold Waszczykowski mówił w radiowej Jedynce, że jego partia chce najpierw powołania rządu technicznego.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Jan Bielecki/East News)
Witold Waszczykowski

Prawo i Sprawiedliwość nie poprze na tym etapie uchwały rozwiązującej Sejm. Witold Waszczykowski mówił w radiowej Jedynce, że jego partia chce najpierw powołania rządu technicznego.
Polityk PiS-u uważa, że pozostanie na swoich stanowiskach premiera, ministra spraw wewnętrznych oraz szefów służb specjalnych mogłoby wpłynąć na przebieg kampanii wyborczej.

Witold Waszczykowski liczy, że wszystkie nagrania, na których zarejestrowane są rozmowy polityków zostaną opublikowane.

Twój Ruch zapowiedział, że przygotuje wniosek o uchwałę rozwiązującą Sejm. Wczoraj premier Donald Tusk powiedział podczas konferencji prasowej, że bierze pod uwagę możliwość przyspieszenia wyborów. Rano w Sygnałach Dnia Jarosław Kalinowski z PSL określił taki scenariusz jako prawdopodobny.

Czytaj więcej w Money.pl
Latkowski przekaże nagrania śledczym Prokuratura nie wyklucza kolejnych przeszukań w redakcji WPROST.
Szef PSL mówi o "korygowaniu decyzji" Tuska Lider koalicyjnego PSL powiedział, że jego partia od razu się dystansowała od decyzji premiera, który pozostawił Sienkiewicza na stanowisku.
ABW w redakcji Wprost. Zobacz zdjęcia z akcji Funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego pojawili się dziś w redakcji Wprost - informuje dziennikarz tygodnika. W tym samym czasie ABW przekazała prokuraturze zebrane przez siebie materiały w sprawie nielegalnych podsłuchów polityków i prezesa NBP - podała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga Renata Mazur. Na zdjęciu redaktor naczelny "Wprost" Sylwester Latkowski i dziennikarz Michał Majewski.
Tagi: afera podsłuchowa, pis, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, gospodarka polska, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz