Notowania

władysław serafin
26.07.2012 14:42

Afera taśmowa. Serafin zeznaje w prokuraturze

Szef kółek rolniczych nie chciał ujawnić, co powie prokuratorowi.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reporter Poland)

Władysław Serafin przybył do prokuratury, gdzie ma zostać przesłuchany w charakterze świadka. To konsekwencja zawiadomienia Serafina, że nagrania z tzw _ afery taśmowej _ zostały upublicznione i rozpowszechniane bezprawnie i bez jego zgody.

Prokurator postanowił przesłuchać go, ponieważ uznał, że zawiadomienie było zbyt lakoniczne. Przed wejściem do Prokuratury szef kółek rolniczych nie chciał ujawnić szczegółów, z którymi zamierzał podzielić się z prokuratorem.

- _ To są sprawy bardzo poważne i uszanujcie moją wstrzemięźliwość w tej sprawie. Jest demokratyczne państwo i jesteśmy o tym stanie porozmawiać z prokuratorem i decyzje są już w rękach państwa _ - powiedział Serafin.

Śledztwo Prokuratury prowadzone jest w sprawie, a nie przeciwko konkretnej osobie. Władysław Serafin jest jednym z bohaterów _ afery taśmowej _. Na nagraniach słychać, jak rozmawia on z byłym szefem Agencji Rynku Rolnego Władysławem Łukasikiem. Mowa jest o nieprawidłowościach w spółkach skarbu państwa i nepotyzmie panującym w PSL.

Czytaj więcej w Money.pl
Kandydat PSL "to zagranie odwetowe Pawlaka" Na posiedzeniach komisji rolnictwa zachowywał się tak, jak opozycja.
Łubudubu! Tu Władysław Serafin Bartosz Wawryszuk pisze, dlaczego szef kółek rolniczych powinien obejrzeć _ Misia _.
Żądają komisji śledczej. Przez aferę z taśmami - _ Pod rządami koalicji PO-PSL mamy do czynienia z prywatą, kumoterstwem i nepotyzmem _ - uważa Mariusz Błaszczak.
Tagi: władysław serafin, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, najważniejsze, gospodarka polska, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz