Notowania

pirat
02.05.2009 08:52

Amerykanie nas chwalą. Za ochronę praw autorskich

Lepiej zwalczamy piractwo. Głównie za sprawą zamknięcia Stadionu XX-lecia.

Podziel się
Dodaj komentarz

Rząd Stanów Zjednoczonych chwali Polskę w dorocznym raporcie o ochronie praw intelektualnych w świecie. Być może w tym roku nasz kraj zostanie usunięty z listy państw łamiących te prawa.

Urząd Przedstawiciela Handlowego USA od 20 lat publikuje listę państw, których postępowaniem w kwestiach piractwa jest zaniepokojony - wyjaśnia _ Gazeta Wyborcza _. W tegorocznym raporcie rząd USA chwali Polskę za stworzenie narodowego planu walki z łamaniem praw autorskich, za likwidację przez polską policję _ jednej z największych w Europiech siatek dystrybucji pirackich płyt _ CD i DVD oraz za zlikwidowanie Stadionu Dziesięciolecia w Warszawie.

Co ciekawe - pisze _ Gazeta Wyborcza _ - rząd USA zapowiada w tym roku specjalny raport o Polsce, poza dorocznym, ogłaszanym 30 kwietnia. Dziennik zauważa, że w ubiegłym roku taki raport Urząd Przedstawiciela Handlowego sporządził o Tajwanie i po nim w styczniu Tajwan usunięto z listy krajów podejrzanych o tolerowanie piractwa.

* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
* [ Najważniejsze informacje w twojej skrzynce e-mail! ]( http://www.money.pl/egazety/ )
Tagi: pirat, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz