Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Autostrady w Polsce. Podwykonawcy wreszcie zobaczą pieniądze

0
Podziel się:

Po bankructwie DSS, Poldimu, Budbaumu oraz płatniczych kłopotach Hydrobudowy, GDDKiA postanowiła potrącać wypłaty z wynagrodzenia generalnego wykonawcy i kierować je niżej.

Autostrady w Polsce. Podwykonawcy wreszcie zobaczą pieniądze
(Reporter)

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zaczęła bezpośrednio płacić podwykonawcom inwestycji infrastrukturalnych.

Po bankructwie DSS, Poldimu, Budbaumu oraz płatniczych kłopotach Hydrobudowy, GDDKiA postanowiła potrącać wypłaty z wynagrodzenia generalnego wykonawcy i kierować je niżej - pisze _ Puls Biznesu _.

Tak działa na przykład wobec Polimeksu-Mostostalu, choć jego podwykonawcy mimo opóźnień w płatnościach, nie tracą cierpliwości. W tym przypadku, według dyrekcji, Polimex zgodził się na takie rozwiązanie, choć sama firma zaprzecza, by zapadła taka decyzja.

Czytaj więcej w Money.pl
Sukcesy w budowie dróg? Eksperci wątpią Na budowę dróg wydanych zostało 26 miliardów złotych, do użytku trafiło 205 kilometrów autostrad i ponad 62 kilometry dróg ekspresowych.
Zaskakująca deklaracja w sprawie autostrad Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad obiecuje, że budowane drogi będą przejezdne przed Euro 2012.
GDDKiA wyegzekwuje kary od Covec Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podaje, że będzie wdalszym ciągu starała się...
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)