Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Balcerowicz powiedział, co myśli o debacie PiS

0
Podziel się:

Prawo i Sprawiedliwość chce, by w debacie z udziałem Jarosława Kaczyńskiego uczestniczyli czołowi ekonomiści.

Balcerowicz powiedział, co myśli o debacie PiS
(EAST NEWS)

Leszek Balcerowicz nie zamierza wziąć udziału w debacie gospodarczej, do której zaprasza go Prawo i Sprawiedliwość.

Ekonomista mówił w radiowej Jedynce, że w propozycji PiS-u i innych partii brakuje mu przedstawienia metod obliczeniowych.

_ - Staram się uczestniczyć w poważniejszej debacie, miedzy innymi występując w mediach. Moi młodsi koledzy przedstawiają analizy w ramach FOR. Uważam, że to ważniejszy wkład do debaty - _powiedział Balcerowicz.

Prawo i Sprawiedliwość chce, by w debacie z udziałem Jarosława Kaczyńskiego uczestniczyli: prezes Narodowego Banku Polskiego, członkowie Rady Polityki Pieniężnej Elżbieta Chojna-Duch, Zyta Gilowska, Jerzy Hausner oraz ekonomiści Leszek Balcerowicz, Ryszard Bugaj, Stanisław Gomułka, Grzegorz Kołodko, Ryszard Petru i Krzysztof Rybiński. Dyskusję zaplanowano na 24 września.

Czytaj więcej w Money.pl
Alarm dla Platformy. Polacy już w nią nie wierzą? PO wciąż traci poparcie, a tymczasem partia Jarosława Kaczyńskiego mocno zyskuje. Zobacz wyniki najnowszego sondażu.
To on ma posprzątać po Tusku. Hofman ujawnia Poseł PiS: - _ Czasem wyniki głosowania są zaskakujące. Trzeba dać posłom możliwość wypowiedzenia się. Czy chcą zmian w Polsce, czy nie _.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)