Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
12.04.2005 15:33

Będą dodruki publikacji Jana Pawła II i książek o Nim

Ostatnia książka Jana Pawła II "Pamięć i tożsamość" rozeszła się w milionowym nakładzie. Krakowskie wydawnictwo "Znak" przygotowuje dodruk. Zwiększony będzie także nakład książek: "Świadek nadziei" George'a Weigla i "Pontyfikat" Janusza Poniewierskiego.

Podziel się
Dodaj komentarz

Ostatnia książka Jana Pawła II "Pamięć i tożsamość" rozeszła się w milionowym nakładzie. Krakowskie wydawnictwo "Znak" przygotowuje dodruk.

Zwiększony będzie także nakład książek: "Świadek nadziei" George'a Weigla i "Pontyfikat" Janusza Poniewierskiego. Książki powinny się ukazać na początku maja.

Przygotowywane są także dodruki, między innymi, "Różańca z Janem Pawłem II", a także nowe publikacje: wybór najważniejszych myśli papieża, który opracowuje Janusz Poniewierski i wybór tekstów o Papiezu napisanych przez księdza profesora Józefa Tischnera.

Dodruki książek poświęconych Janowi Pawłowi Drugiemu przygotowuje również wydawnictwo Biały Kruk.

W księgarnaich zabrakło nie tylko albumów o papieżu lub jego pielgrzymkach, ale także publikacji trudniejszych, z jego nauczaniem. Już w piątek powinny trafić do księgarń dodruki albumów prezentujących papieskie pielgrzymki do Polski.

Jeszcze w kwietniu powinny ukazać się nowe publikacje o 26. roku pontyfikatu Jana Pawła Drugiego i dwutomowe dzieło, liczące pona 1300 stron, będące Wielkim Fotokalendarium tego pontyfikatu.

Biały Kruk przygotowuje także dodruki poezji Karola Wojtyły, uzupełnionego fotografiami "Tryptyku Rzymskiego" i książki "Wstańcie, chodźmy".

Tagi: wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz