Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Biuro Blue Rays pozostawiło poza krajem 400 osób

0
Podziel się:

Wczoraj do Polski powróciło kilkadziesiąt osób, które spędzały wakacje w Egipcie. Już zapowiadają pozew zbiorowy.

Biuro Blue Rays pozostawiło poza krajem 400 osób
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bEJdqDeJ

Ostatni turyści biura podróży Blue Rays, które ogłosiło upadłość, wracają do kraju. Na warszawskim lotnisku im. Fryderyka Chopina wylądowało wczoraj kilkadziesiąt osób, które spędzały wakacje w Egipcie.

Wśród pasażerów przeważali turyści, których urlop został skrócony tylko o kilka dni, ale jak mówią schemat niszczenia wakacji przez ich biura jest zawsze taki sam. Turyści nie mogli liczyć na żadne wsparcie ze strony biura podróży.

- _ To było masakryczne przeżycie, szczególnie z dzieckiem. Biuro w ogóle się nami nie zajęło. Kiedy się dowiedzieliśmy, że to się wydawało sami musieliśmy sobie radzić _ - mówią turyści.

bEJdqDeL

Podróżni zapowiadają pozew zbiorowy przeciwko biuru podróży. - _ Oczywiście, że będziemy walczyć, to nasze pieniądze. _

Biuro podróży Blue Ray złożyło 26 lipca wniosek w Urzędzie marszałkowskim o niewypłacalność. Operator pozostawił poza granicami kraju w sumie 400 turystów. To już siódme biuro podróży, które upadło tego lata.

Czytaj więcej w Money.pl
Wiadomo co z klientami upadłego Blue Rays Z Egiptu wróciło 180 turystów biura podróży Blue Rays. Kolejne 180 osób ma przylecieć do Warszawy po południu, a dalsze 82 w ciągu najbliższych dni.
Kolejne biura podróży mają kłopoty W obu przypadkach nie było poszkodowanych.
Nowe fakty w sprawie upadku kolejnego biura podróży Wiadomo, kiedy wrócą pierwsi turyści. Trwa ustalanie listy powracających osób.
bEJdqDfm
KOMENTARZE
(0)