Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Biuro OK Services Travel odwołało wyjazdy zagraniczne

0
Podziel się

Przedstawiciele firmy są niedostępni. Siedziba jest zamknięta, a na drzwiach umieszczono kartkę: biuro nieczynne.

Odwołane zostały między innymi wycieczki do Chorwacji
Odwołane zostały między innymi wycieczki do Chorwacji (Istria Travels/CC/Flickr)
bEpEjJGt

Bielskie biuro podróży odwołało dzisiejsze wyjazdy do Bułgarii, Chorwacji i na grecką wyspę Korfu. W ogłoszeniu umieszczonym na stronie internetowej poprosiło klientów, by nie przychodzili na miejsce zbiórek.

Na razie nie wiadomo, co jest przyczyną odwołania wyjazdów. Przedstawiciele firmy są niedostępni. Siedziba jest zamknięta, a na drzwiach umieszczono kartkę: _ biuro nieczynne _. Na stronie internetowej OK Services Travel podało, że _ dalsze informacje zostaną przekazane w późniejszym terminie _. Wiadomość na stronie biura pojawiła się wczoraj wieczorem.

Rzecznik marszałka śląskiego Aleksandra Marzyńska powiedziała, że urząd nic o tym nie wie. - _ O sprawie dowiedzieliśmy się od dziennikarzy i ze strony internetowej biura. Jak dotąd, nie mamy żadnej oficjalnej informacji od tej firmy. Próbujemy się skontaktować z jej przedstawicielami _ - powiedziała.

bEpEjJGv

Biuro Podróży OK Services Travel na stronie internetowej informuje, że jest organizatorem wyjazdów autokarowych. Jest zrzeszone w Polskiej Izbie Turystyki. Wystawcą gwarancji ubezpieczeniowej jest Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europa SA.

Czytaj więcej w Money.pl
Tylko 8 proc. biur podróży radzi sobie finansowo Drastycznie spadł odsetek biur podróży będących w bardzo dobrej kondycji finansowej.
Boimy się i mało wiemy. Oto dane UOKiK Dotyczy to między innymi składania reklamacji na działalność organizatora wypoczynku.
Polacy wciąż śmiecą na bałtyckich plażach Około 4 tysięcy litrów śmieci zebrało nad Bałtykiem podczas sprzątania plaż 400 wolontariuszy.
bEpEjJGW
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)