Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Blair i Clinton przyjadą do Polski?

0
Podziel się:

Lewiatan organizuje Europejskie Forum Nowych Idei. Udział potwierdzili Komorowski i Buzek.

Blair i Clinton przyjadą do Polski?

*Bill Clinton i Tony Blair zostali zaproszeni na Europejskie Forum Nowych Idei, które odbędzie się we wrześniu w Sopocie. Trzydniową konferencję organizuje Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan. *

Dyskusje, oprócz tematów związanych z globalną sytuacją gospodarczą, będą dotyczyć także na przykład roli kobiet we współczesnym świecie.

Jak mówi prezydent Lewiatana Henryka Bochniarz, udział w Forum potwierdzili już między innymi prezydent Bronisław Komorowski i przewodniczący Parlamentu Europejskiego Jerzy Buzek. Zaproszenia wysłane zostały także do byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych i byłego premiera Wielkiej Brytanii.

- _ Nie mamy jeszcze potwierdzeń, ale wystąpiliśmy na przykład do Billa Clintona, żeby przyjechał. Nie wiem, jak te negocjacje się toczą, bo to są wszystko ludzie, którzy maja kalendarze na trzy lata. Wiem, jaki mam swój. Nie jestem Tonym Blairem, ale wiem, że mam zapchany kalendarz już w tym roku kompletnie _ - powiedziała Bochniarz.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI HENRYKI BOCHNIARZ:


(Źródło: IAR)* *

W Forum udział weźmie około 1200 osób. Spotkania odbywać się będą od 28 do 30 września, między innymi w Centrum Haffnera oraz hotelach: Sheraton, Grand i Haffner.

Czytaj w Money.pl

kraj
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)