Notowania

cezary grabarczyk
30.08.2011 08:32

Błaszczak: Grabarczyk buduje po horrendalnych cenach

Spotkanie z ambasadorem było dla niego ważniejsze od dyskusji na temat odwołania ministra infrastruktury.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*Szef klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości uważa, że minister infrastruktury Cezary Grabarczyk jest nieudolny. Sejm będzie głosować dziś nad wnioskiem o wotum nieufności dla ministra. Wczorajszą nieobecność Jarosława Kaczyńskiego na sali obrad Błaszczak tłumaczy spotkaniem z ambasadorem USA. *

Gość Sygnałów Dnia wskazał, że podczas rządów Cezarego Grabarczyka w resorcie infrastruktury doszło do katastrofy na kolei.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI MARIUSZA BŁASZCZAKA:

Zdaniem Mariusza Błaszczaka, minister Grabarczyk buduje autostrady po horrendalnych cenach. - _ To są rekordy na świecie, jeden z internautów porównał te koszty do budowy metra w Dubaju _ - powiedział Błaszczak, powołując się na przykład drogi ekspresowej między Konotopą a Warszawą.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI SZEFA KLUBU PIS:

Szef klubu parlamentarnego PiS, pytany o nieobecność szefa jego partii podczas wczorajszej debaty nad wotum nieufności dla ministra powiedział, że Jarosław Kaczyński miał w tym czasie spotkanie z ambasadorem Stanów Zjednoczonych.

Mariusz Błaszczak ponowił zaproszenie do debaty przedwyborczej dla ministra rolnictwa Marka Sawickiego. Szef klubu parlamentarnego PiS podkreślił, że jego partii zależy na tym, aby polscy rolnicy posiadający małe gospodarstwa otrzymywali takie same dopłaty, jak ich koledzy z Zachodu. Do debaty z ministrem rolnictwa miałoby dojść 2 wrzesnia w centrum programowym PiS.

Czytaj więcej na temat prób odwołania Cezarego Grabarczyka
[ ( http://static1.money.pl/i/h/114/t155506.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/sejm;debatuje;nad;odwolaniem;grabarczyka,68,0,899140.html) Próbują odwołać Grabarczyka. "Jesteśmy pierwszym takim rządem" W Sejmie toczyła się dziś debata nad wnioskiem o votum nieufności dla ministra infrastruktury. Posłowie opozycji zarzucali mu, że nie ma żadnego programu budowy autostrad.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/183/t86455.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/wotum;nieufnosci;dla;grabarczyka;znow;sie;wybroni,65,0,898113.html) Chcą odwołać ministra. Po raz trzeci Głosowanie już w poniedziałek. Wniosek PiS ma poparcie SLD i PJN.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/69/t154693.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/grabarczyk;porzucil;kolej;musi;odejsc,71,0,892487.html) "Grabarczyk porzucił kolej, musi odejść" PiS domaga się głowy ministra infrastruktury. Wiadomo już kto poprze wotum nieufności.
Tagi: cezary grabarczyk, kraj, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz