Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Bonusy kupią lojalność pracowników?

0
Podziel się:

Pracodawcy chcąc przywiązać pracowników do firmy, oferują im coraz więcej korzyści.

Bonusy kupią lojalność pracowników?
(Dmitriy Shironosov/Dreamstime.com)

Pracodawcy chcą przywiązać pracowników do firmy i oferują im coraz więcej korzyści. Chodzi już nie tylko o etat, ubezpieczenie medyczne czy karnet na siłownię, ale również wycieczki zagraniczne czy pomoc w zakupie taniego mieszkania.

Pracodawcy obawiają się, że rynek pracy znów mocno przechyli się na korzyść pracowników, więc rozbudowują świadczenia pozapłacowe - donosi _ Dziennik Gazeta Prawna _.

Gazeta tłumaczy, że już wkrótce na rynku pojawi się oferta dla firm jednej z agencji doradczych, która zaproponuje m.in.: pomoc w wyborze mieszkań dla pracowników - pod wynajem i do kupienia ze specjalnymi rabatami, doradztwo finansowe, pomoc w otrzymaniu kredytu.

Zdaniem dziennika najwięcej ofert kierowanych jest nadal do kadry kierowniczej i pracowników kluczowych, którzy dostają do dyspozycji m.in służbowe samochody czy laptopy. Ale pakiety zdrowotne, polisy na życie czy programy emerytalne coraz częściej dotyczą wszystkich zatrudnionych, nawet najniższego szczebla.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/117/t45173.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/raporty/artykul/podwyzki;w;2011;roku;sprawdz;czy;masz;szanse;na;lepsze;zarobki,225,0,768481.html) Podwyżki w 2011 roku. Sprawdź, czy masz szansę na lepsze zarobki Ekonomiści studzą zapał. Pensje urosną o około 4-5 proc.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/249/t18425.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/zarabiamy;coraz;wiecej;zobacz;o;ile,105,0,768617.html) Zarabiamy coraz więcej. Zobacz o ile Przeciętne wynagrodzenie w czwartym kwartale ubiegłego roku wzrosło o 6 procent.
praca
wiadomości
kraj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)