Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Celnicy zarekwirowali 600 jednorękich bandytów

0
Podziel się

Funkcjonariusze odwiedzają i kontrolują najbardziej dochodowe punkty gier.

Celnicy zarekwirowali 600 jednorękich bandytów
(quinn.anya/CC/FLickr)
bEiSzuzp

Według _ Dziennika Gazety Prawnej _ wiele wskazuje na to, że akcja celników jest dobrze zorganizowana. Funkcjonariusze odwiedzają najbardziej dochodowe punkty gier.

Służby celne zarekwirowały prawie 600 automatów o niskich wygranych, czyli tak zwanych jednorękich bandytów - pisze _ Dziennik Gazeta Prawna _. Gazeta powołuje się na informacje Izby Gospodarczej Producentów i Operatorów Urządzeń Rozrywkowych.
Jej prezes Stanisław Matuszewski nie ma wątpliwości, że to kolejny etap walki rządu z automatami. _ _

Funkcjonariusze służby celnej mają prawo kontrolować automaty. Gazeta przypomina, że wcześniej kontrole w lokalach z jednorękimi bandytami prowadzili już strażacy, policjanci, a także inspektorzy sanepidu i skarbówki.

bEiSzuzr

Działania celników krytykuje między innymi prawnik Robert Gwiazdowski. - _ To są akcje od pretekstu do pretekstu. Jest hasło by mścić się na hazardzistach, to rząd wymierza zemstę _ - mówi Gwiazdowski _ DGP _.

Hazard w raportach Money.pl
*Gracze Lotto sfinansują leczenie hazardzistów * Na Fundusz Rozwiązywania Problemów Hazardowych rocznie będzie trafiać 7,5 mln złotych.
*Legalny hazard w sieci ma dać 260 mln zł * Bukmacherzy alarmują: drakońskie podwyżki wykończą branżę.ki.
*Na hazardowej prohibicji państwo straci miliardy * Do kasy państwa nie wpłynie 3,5 mld zł z gier na automatach - szacuje Money.pl. Kolejnych setek milionów nie zarobimy na e-hazardzie.
bEiSzuzS
wiadomości
gospodarka
KOMENTARZE
(0)