Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ceny benzyny PKN Orlen spadają

0
Podziel się:

Ostatecznie o korekcie cen detalicznych zdecydują właściciele stacji paliw.

Ceny benzyny PKN Orlen spadają
(orlen.pl)
bFeTcxxN

PKN Orlen obniża od dziś hurtowe ceny benzyny bezołowiowej Eurosuper 95 o 8 zł, benzyny bezołowiowej Super Plus 98 o 10 zł i oleju napędowego o 20 zł na tysiąc litrów - poinformował płocki koncern.

Ostatecznie o korekcie cen detalicznych zdecydują właściciele stacji paliw - w przypadku benzyny Super Plus 98 może to być spadek o 1 gr, a w przypadku oleju napędowego o 2 gr na litrze.

Od dziś hurtowe ceny paliw w PKN Orlen wynoszą: benzyna bezołowiowa Eurosuper 95 - 4 tys. 290 zł za tysiąc litrów; benzyna bezołowiowa Super Plus 98 - 4 tys. 422 zł za tysiąc litrów; olej napędowy Ekodiesel - 4 tys. 227 zł za tysiąc litrów; olej napędowy Arktyczny 2 - 4 tys. 407 zł za tysiąc litrów.

bFeTcxxP

W tym roku to 44. obniżka cen benzyny i 41. obniżka cen oleju napędowego w płockim koncernie. W tym czasie benzyna drożała tam 58 razy, a olej napędowy 55 razy.

Jak podał PKN Orlen, hurtowa cena paliwa odnawialnego BIO 100 spada o 20 zł i wynosi 4 tys. 127 zł za tysiąc litrów.

Czytaj więcej w Money.pl
Orlen podnosi cenę beznyny bezołowiowej Ostatecznie o korekcie cen detalicznych zdecydują właściciele stacji paliw.
Paliwa wciąż drożeją. I tak od stycznia Obecnie średnio za litr benzyny Pb95 trzeba płacić 5 złotych 62 grosze, za litr oleju napędowego - 5 złotych 63 grosze, a za litr LPG 2 złote 68 groszy.
Kolejne negatywne wiadomości dla kierowców PKN Orlen podnosi hurtowe ceny benzyny o 29 zł, a oleju napędowego o 13 zł na tysiąc litrów.
bFeTcxyq
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)