Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Ceny energii elektrycznej. Będzie taniej?

0
Podziel się:

Stawki za energię płacone przez kilkanaście milionów gospodarstw domowych dopiero co spadły, ale już idzie kolejna obniżka.

Ceny energii elektrycznej. Będzie taniej?
(no_limit_pictures/iStockphoto)

Od 1 lipca ceny ustalane przez Urząd Regulacji Energetyki stopniały do poziomu z 2011 roku, a niewykluczone, że od 1 stycznia 2014 roku za energię będziemy płacić tyle, ile w 2010 roku - czytamy w _ Dzienniku Gazecie Prawnej _..

Kierowany przez Marka Woszczyka urząd stawia jeden warunek: ceny prądu w hurcie będą spadać. I tak jest. W ciągu ostatnich miesięcy o około 25 procent - pisze gazeta.

Dzisiaj przeciętna rodzina płaci za prąd 150 złotych miesięcznie, ale połowa tej kwoty to opłaty za dostarczenie energii. Ostatnia obniżka średnio o 4,25 proc. pozwoli przez pół roku zaoszczędzić 19 złotych.

Czytaj więcej w Money.pl
"Ceny energii powinny być jak najniższe" Wicepremier podkreślił, że konkurencyjność gospodarki, jakość życia coraz bardziej zależy od energetyki.
Brytyjski rząd walczy z niedoborami prądu Prace nad prawem energetycznym przeniosły się z Izby Gmin do Izby Lordów.
Tauron będzie magazynował energię. Jest decyzja - _ To będzie miało kluczowe znaczenie dla pracy sieci energetycznej. Jest też konieczne przy wzroście znaczenia odnawialnych źródeł energii _ - mówi Dariusz Lubera, prezes Tauronu.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)