Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Chlebowski: Polska gospodarka będzie się rozwijać

0
Podziel się:

Zdaniem polityka PO jest to zasługą rządu.

Chlebowski: Polska gospodarka będzie się rozwijać
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

WedługZbigniewa Chlebowskiegowiele wskazuje na to, że polska gospodarka, w obliczu światowego kryzysu, nadal będzie się rozwijać. Polityk Platformy podkreślił, że taka sytuacja jest wynikiem dobrej pracy rządu i rozsądnego postępowania polskich przedsiębiorców.

Przewodniczący klubu parlamentarnego Platformy przyznał, że pod koniec września przyszłoroczny budżet ma trafić pod obrady Sejmu. Dzięki temu będzie więcej czasu na uporanie się ze wszelkimi wątpliwościami. Chlebowski zapowiedział, że według obecnych informacji widać, że polska gospodarka nadal się rozwija. Polityk PO dodał, że dla dalszej stabilizacji sytuacji gospodarczej w kraju należy zastanowić się na rozsądnym terminem wprowadzaniu w naszym kraju europejskiej waluty.

Zbigniew Chlebowski poinformował, że w tym tygodniu ustawa umożliwiającą szybszą modernizację armii opuści Sejm. Szef klubu PO dodał, że parlament zakończy również pracę nad ustawą dotyczącą służby celnej i rozdziału stanowiska prokuratora generalnego i ministra sprawiedliwości.

W ocenie szefa klubu parlamentarnego Platformy zbliżające się posiedzenie Sejmu będzie ważne. Posłowie szczególnie skoncentrują się nad omawianiem ustawy ułatwiającej procedury dotyczące zamówień sprzętu dla wojska. Ma ona zdecydowanie usprawnić wszelkie procesy zaopatrzenia armii w nowoczesny sprzęt - dodał Chlebowski.

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)