Notowania

turystyka w polsce
04.07.2014 23:45

Coraz więcej turystów odwiedza Polskę

Polska Organizacja Turystyczna wydała liczne publikacje i przewodniki w kilku językach. Uruchomiono też Narodowy Portal Turystyczny.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Anna Kraszkiewicz)

Polskę z roku na rok odwiedza coraz więcej zagranicznych turystów. Liczba wypoczywających w ciągu ostatnich dwóch lat wzrosła o 20 procent.

Wynika to z analiz Polskiej Organizacji Turystycznej. Zasługą jest kampania reklamowa, jaką POT prowadzi niemal na całym świecie.

Celem akcji jest przede wszystkim poprawa wizerunku Polski, który ciągle podpierany jest stereotypami - mówi Bartłomiej Walas - wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej.
Polska Organizacja Turystyczna prowadzi jednolitą kampanię dla wszystkich regionów Polski, promując tym samym produkt turystyczny. Po dwóch latach projekt _ Promujmy Polskę Razem _ przyniósł oczekiwany efekt - zapewnia Bartłomiej Walas.

Polska Organizacja Turystyczna wydała liczne publikacje i przewodniki w kilku językach. Uruchomiono też Narodowy Portal Turystyczny.

W te wakacje wyjątkowo do kampanii promocyjnej zapraszani są turyści odwiedzający największe polskie atrakcję turystyczne. Dziś specjalne zdjęcia, które potem ukażą się na bilboardach - zrobić można w ruinach Zamku Ogrodzienieckiego w Podzamczu na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Czytaj więcej w Money.pl

Tagi: turystyka w polsce, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz