Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Czarnecki o Tusku: Karta mu nie idzie

0
Podziel się:

Zwycięstwo kandydata PiS w wyborach uzupełniających w Rybniku to zapowiedź kolejnych sukcesów wyborczych partii Jarosława Kaczyńskiego - uważa europoseł PiS.

Czarnecki o Tusku: Karta mu nie idzie
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bFfYecZN

Zwycięstwo kandydata PiS w wyborach uzupełniających w Rybniku to zapowiedź kolejnych sukcesów wyborczych partii Jarosława Kaczyńskiego - uważa Ryszard Czarnecki, europoseł PiS.

Poseł PiS Bolesław Piecha zdobył w Rybniku mandat senatora pokonując siedmiu rywali. Gdyby frekwencja była wyższa zwycięstwo PiS byłoby bardziej spektakularne - triumfuje Czarnecki. - _ Dzisiaj Rybnik, jutro zwycięstwo w wyborach europejskich, samorządowych, a pojutrze, czyli za dwa lata zwycięstwo w wyborach parlamentarnych _ - mówi Czarnecki.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI RYSZARDA CZARNECKIEGO:

Według europosła PiS, premier ma ostatnio złą passę. -_ Karta mu nie idzie, ale długo już na to pracuje. To, że jego kandydat przegrywa tak spektakularnie wybory w Rybniku o czymś świadczy. Ale ani premier, ani nikt z Platformy nigdy się tam nie pofatygował. Platforma zostawiła swoje kandydata na pastwę losu _ - uważa europoseł PiS.

bFfYecZP

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI RYSZARDA CZARNECKIEGO:

Ryszard Czarnecki powiedział, że z okazji przypadających dzisiaj urodzin życzy premierowi wzięcia natychmiast bezterminowego urlopu - dla dobra jego samego i nas wszystkich. Europoseł PiS skomentował też sytuację wicepremiera Janusza Piechocińskiego. - _ I tak sporo wytrzymał _ - powiedział Czarnecki.

W wywiadzie dla _ Rzeczspopolitej _ prezes PSL powiedział, że jeśli jego pomysły nie będą honorowane to odejdzie bo nie zamierza być malowanym wicepremierem. Zdaniem Ryszarda Czarneckiego, to reakcja na złe traktowanie przez Donalda Tuska.

bFfYecZV

-_ Pan Piechociński ma już dosyć traktowania per noga przez Pana Tuska. I tak dużo wytrzymał. Myślę, że podobnie jak Pana Piechocińskiego, premier traktuje tak wszystkich, nawet najbliższych współpracowników. Wygląda na to, że jest już zmęczony rządzeniem, koalicją, Platformą _ - mówi Czarnecki.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI RYSZARDA CZARNECKIEGO:

Zdaniem Ryszarda Czarneckiego, wicepremier Piechociński zachowuje się _ jak mrówka, która udaje słonia i donośnie ryczy _. Europoseł uważa jednak, że koalicja przetrwa, bo tysiące stanowisk zajmowanych przez działaczy to interes, który mocno łączy stare małżeństwo PO-PSL.

Czytaj więcej w Money.pl
_ Przywrócić Śląsk Polsce _. To jego cel Bolesław Piecha wygrał wybory do Senatu w Rybniku. Deklaruje, że głównym celem jego senatorskiej kadencji będzie przywrócenie Śląska Polsce.
Piechociński szantażuje. Co dalej z koalicją? Zmiany ministrów z ramienia Platformy Obywatelskiej nie powinny jakoś szczególnie interesować posłów PSL - uważa Rafał Grupiński.
_ Dymisja ministra to mocny sygnał od Tuska _ _ Spółki, których państwo jest właścicielem, muszą zrozumieć, że ich rolą jest szanowanie stanowiska demokratycznego rządu _.
bFfYedaq
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)