Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Darmowy podręcznik. Dobiegają pracę nad elementarzem

0
Podziel się:

Minister edukacji Joanna Kluzik-Rostkowska przedstawi dziś o godzinie 13 na konferencji prasowej publikację, nad którą od kilku tygodni pracowała Maria Lorek.

Darmowy podręcznik. Dobiegają pracę nad elementarzem
(sxc.hu/gokoroko)
bFgjpcet

Pierwsza część darmowego podręcznika gotowa. Minister edukacji Joanna Kluzik-Rostkowska przedstawi dziś o godzinie 13 na konferencji prasowej publikację, nad którą od kilku tygodni pracowała Maria Lorek.

Terminarz jest napięty, bo przecież za nieco ponad 4 miesiące pierwsze klasy mają zacząć uczyć się z nowych książek. Jednak prace udało się teraz przyspieszyć i kilka tygodni wcześniej niż zapowiadano Joanna Kluzik-Rostkowska pokazuje pierwszą część elementarza. - _ Słowo stało się ciałem. Pierwsza część podręcznika jest gotowa. Także wszystkich niedowiarków pozdrawiam serdecznie _ - powiedziała Kluzik-Rostkowska.

Ale jednocześnie dziś MEN ma przedstawić szczegółowe koszty dotyczące przygotowania podręcznika. _ - kiedy będzie gotowy podręcznik, to oczywiście pokażemy wszystkie koszty. Bo koszty autora to jedno, potem są koszty ilustracji, przygotowania druku i pokażemy to w całości - _dodaje Kluzik-Rostkowska.

bFgjpcev

Na stronie MEN-u jest informacja, która mogłaby sugerować, że autorka podręcznika zarobi około 150 tys. złotych, ale pamiętajmy, że twórców tego elementarza jest więcej.

bFgjpceW
KOMENTARZE
(0)