Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
02.07.2005 12:30

Dożywocie za łapówki i kradzieże

"Moralny, polityczny i gospodarczy rozkład Polski wziął się z nieprawdopodobnie rozwiniętej korupcji, która w ciągu 15 lat rozłożyła Polskę" - uważa kandydat na prezydenta Zbigniew Roliński.

Podziel się
Dodaj komentarz

Za korupcję i kradzież majątku narodowego należy karać dożywotnim więzieniem i przepadkiem mienia - mówi kandydat na prezydenta Zbigniew Roliński. Kandydat partii Praca, Zdrowie, Ekologia przedstawił swój program polityczny w czasie sobotniego spotkania z wyborcami na warszawskim Rondzie Wiatraczna.

Zbigniew Roliński, zadeklarował, że "zlikwiduje w Polsce obszary biedy i nędzy tworząc 500 tys. nowych miejsc pracy w gospodarce złożami, zasobami i odpadami oraz w transporcie kolejowym tirów".

Priorytetem jego programu jest także wdrożenie Narodowego Programu Ochrony Życia Narodzonego i Narodowego Programu Walki z Nowotworami oraz Gruźlicą.

Sobotnie spotkanie nie wzbudzało dużego zainteresowania przechodzących warszawian. Na krótko zatrzymywało się jedynie kilka osób.

Zbigniew Roliński jest założycielem i przewodniczącym partii politycznej Praca, Zdrowie, Ekologia. W latach 1988-1993 przebywał w Austrii. Kandydat na prezydenta przedstawia się jako "budowniczy polskiej oraz europejskiej energetyki i przemysłu" i "projektant obiektów gospodarki odpadami i ochrony środowiska w Austrii i w Polsce".

Tagi: wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz