Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Druga rocznica katastrofy smoleńskiej zacznie się o ósmej rano

0
Podziel się

Prezes PiS Jarosław Kaczyński w trakcie otwartego spotkania w Domu Katolickim w Sosnowcu poinformował o obchodach drugiej rocznicy katastrofy smoleńskiej.

Druga rocznica katastrofy smoleńskiej zacznie się o ósmej rano
(PAP/Paweł Supernak)
bDBgtNqt

*_ - Będą uroczystości dziesiątego, jak zwykle o ósmej rano msza _ - powiedział wieczorem w Sosnowcu prezes Jarosław Kaczyński. _ Jak zwykle będziemy składać wieniec przed Pałacem, mam nadzieję, że będzie więcej ludzi niż zwykle _ - mówił Jarosław Kaczyński w Sosnowcu. *

Według planów - o drugiej po południu rozpocznie się w Warszawie pierwsza część konferencji _ Polska - Wielki Projekt _. _ Jest to konferencja organizowana z pewnym naszym wsparciem przez (...) intelektualistów tych z tej naszej strony; potem będzie dyskusja o stanie państwa _ - wyjaśniał szczegóły obchodów drugiej rocznicy katastrofy smoleńskiej prezes PiS.

Jarosław Kaczyński poinformował także, że 10 kwietnia o godz. 16.30 będzie przemawiał przed Pałacem Prezydenckim. W planach są jeszcze: msza wieczorna i pochód. Prezes PiS dodał także, iż obchody drugiej rocznicy katastrofy smoleńskiej będą miały charakter centralny i lokalny.

bDBgtNqv

10 kwietnia 2010 roku w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński i jego żona. Prezydencki samolot lecący na obchody 70-lecia zbrodni katyńskiej rozbił się pod Smoleńskiem o godz. 8.41.

W piątek prezes PiS rozpoczął kilkudniową wizytę w województwie śląskim. Był w Częstochowie oraz Sosnowcu. W sobotę odwiedzi Mysłowice i Katowice, a w niedzielę Czerwionkę-Leszczyny i Bielsko-Białą.

Czytaj najnowsze plany PiS w Money.pl Dodaj wykresy do Twojej strony internetowej

bDBgtNqW
wiadomości
wiadmomości
kraj
Źródło:
KOMENTARZE
(0)