Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Duże zainteresowanie prywatyzacją Lotosu

0
Podziel się:

Z nieoficjalnych informacji wynika jednak, że Skarb Państwa ma poniżej 10 ofert na kupno Lotosu.

Duże zainteresowanie prywatyzacją Lotosu
(Materiały prasowe)
bEDYGXuJ

Minister skarbu Aleksander Grad poinformował, że jest _ bardzo dużo ofert _ ze strony firm zainteresowanych prywatyzacją Grupy Lotos. _ _

_ - Jest bardzo dużo ofert jak na ten proces _ - powiedział._ - 10 czerwca, być może 13 czerwca w poniedziałek, poinformujemy, ile ofert zostało umieszczonych na krótkiej liście _ - dodał.

W czwartek PAP dowiedział się nieoficjalnie, że Skarb Państwa ma poniżej dziesięciu ofert na kupno Lotosu i tylko jedna pochodzi z Rosji. Minister nie chciał odnieść się do tych informacji.

bEDYGXuL

Minister Skarbu Państwa pod koniec października zeszłego roku zaprosił do negocjacji w sprawie kupna akcji Lotosu, stanowiących 53,2 proc. kapitału zakładowego firmy. Do negocjacji zaproszono zainteresowane podmioty _ ze szczególnym uwzględnieniem tych, których przedmiot działalności obejmuje górnictwo ropy naftowej _.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/45/t95533.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/kaczynski;chce;glowy;kolejnego;ministra;koniec;grada,20,0,803860.html) Kaczyński chce głowy kolejnego ministra. Koniec Grada? Prawo i Sprawiedliwość złoży wniosek o wotum nieufności wobec Aleksandra Grada. PiS krytycznie ocenia jego politykę prywatyzacyjną.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/17/t83729.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wielu;zainteresowanych;sprzedaza;lotosu,211,0,812499.html) Wielu zainteresowanych sprzedażą Lotosu Według Aleksandra Grada decyzje w sprawie sprzedaży akcji koncernu powinny zapaść nie wcześniej niż na przełomie 2011 i 2012 r.
bEDYGXvm
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)