Od 1 marca obowiązuje ustawa ograniczająca handel w niedziele. Oprócz handlowców najmocniej nowe regulacje odczuli Polacy, którzy najchętniej ten dzień spędzali właśnie w galeriach handlowych.

Co robili w pierwsze niehandlowe niedziele, czyli 11 i 19 marca?

Grupie ponad pół miliona Polaków, którzy przez ostatni rok średnio jedną niedzielę w miesiącu spędzali w obiektach handlowych, przyjrzała się firma Selectivv Mobile House. Na podstawie danych z urządzeń przenośnych sprawdzili, jak wykorzystali czas, który wcześniej spędzali na zakupach.

Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
uy5342
2018-07-03 09:17
Niestety, głupi lud nie poszedł do kościoła rzucać na tacę.... Może należałoby uchwalić nową ustawę? A może wprowadzić "tacę mobilną" i polować na ludzi w parkach? No, ale jak będzie zimno....?
grzeczna...
2018-06-02 10:51
już kiedys pisałam dzisiaj sie powtórze, koło mojego domku stoi kosciół a na przeciwko orlen, w orlen tasiemcowe kolejki 3 osoby sprzedajace, nawet sół i cukier można kupić, gorace parówki i pieczywo, konserwy i inne cuda, niedługo ma być rozbudowany na stoisko miesne...w kościele jeszcze mniej ludzi jak kiedys
Super
2018-04-16 14:09
Pisobolszewii udało się to, co nie udało się nikomu od czasu upadku komuny: idę w sobotę do sklepu i nie mam pewności czy będzie mięso
Pokaż wszystkie komentarze (36)