Notowania

ruch palikota
18.07.2011 13:56

Dziennikarz muzyczny i właściciel tygodnika "Fakty i Mity" na listach Palikota

Były poseł PO będzie ubiegać się o mandat posła w Warszawie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Paweł Kula)

Najpóźniej 6 sierpnia Ruch Palikota zakończy tworzenie list wyborczych do parlamentu. W Łodzi jedynką na liście tej partii będzie redaktor naczelny i właściciel antyklerykalnego tygodnika _ Fakty i Mity _ Roman Kotliński.

Lider ugrupowania Janusz Palikot poinformował na konferencji prasowej w Gdańsku, że z okręgu obejmującego Ełk i Olecko startować będzie dziennikarz muzyczny Robert Leszczyński. Sam lider będzie ubiegać się o mandat posła w Warszawie.

Palikot dodał, że 30 lipca Komitet Polityczny partii zakończy ustalanie większości list wyborczych, a ostateczne zamknięcie tego procesu ma nastąpić 6 sierpnia.

Były poseł PO dodał, że praktycznie zamknięte listy kandydatów do parlamentu Ruch Palikota ma dziś np. w Warszawie, Wałbrzychu i Toruniu.

Palikot poinformował także, że na ogłoszoną przez jego partię akcję zgłaszania przez obywateli chęci kandydowania do parlamentu zgłosiło się drogą mailową około 500 osób. W tym tygodniu mają się z nimi spotkać szefowie struktur ugrupowania Palikota. Selekcję tych osób prowadzi także kilkuosobowy zespół na poziomie centralnym.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/105/t124009.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/dwornik;palikot;tez;zrobil;sondaz;ma;10;procent,83,0,872787.html) Dwornik: Palikot też zrobił sondaż. Ma 10 procent Śledzenie wahań politycznego poparcia może być szkodliwe dla zdrowia.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/50/t20786.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/palikot;pokazal;ile;zarabia,244,0,872692.html) Palikot pokazał ile zarabia Armad Ryfiński opublikował roczne zarobki Janusza Palikota. Krytykuje również politykę PiSu.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/47/t95535.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/palikot;przeprosi;kaczynskiego;za;hitlera,93,0,807261.html) Palikot przeprosi Kaczyńskiego za Hitlera? Szef PiS domaga się zadośćuczynienia za to, że były poseł PO przyrównał go do Hitlera i nazwał _ patologicznym zabójcą _.
Tagi: ruch palikota, janusz palikot, kraj, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, gospodarka polska
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz