Notowania

euro 2012
15.06.2012 10:04

Euro 2012. Sejm przyjął informację rządu o przygotowaniach

Sejm przyjął w głosowaniu zaprezentowaną jeszcze w maju informację rządu o przygotowaniach Polski do Euro 2012.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Andrzej Hrechorowicz)

Sejm przyjął głosowaniu zaprezentowaną jeszcze w maju informację rządu o przygotowaniach Polski do Euro 2012.

Sejm nie przyjął wniosku o odrzucenie informacji rządu zgłoszonego podczas majowej debaty. Wniosek ten poparło 205 posłów, 222 było przeciw, nikt nie wstrzymał się od głosu.

Prezentując 25 maja informację o przygotowaniach naszego kraju do Euro 2012 minister sportu Joanna Mucha zapewniała, że wszystkie cztery polskie stadiony są całkowicie przygotowane do rozegrania 15 meczów mistrzowskiego turnieju.

Przygotowania do mistrzostw i jakość polskiej oferty - zdaniem Muchy - wysoko oceniło zarówno kierownictwo UEFA, jak i uczestniczące w turnieju zespoły; świadectwem tej opinii jest fakt, że 13 spośród 16 zespołów jako miejsce zakwaterowania podczas Euro 2012 wybrało właśnie Polskę.

Turniej Euro 2012 rozpoczął się 8 czerwca i potrwa do 1 lipca. Mecz otwarcia odbył się w Warszawie, a mecz finałowy będzie w Kijowie.

Czytaj więcej w Money.pl
Ministrowie zadowoleni z siebie. A co z Euro? Joanna Mucha i Jacek Cichocki referowali dziś prezydentowi stan przygotowań do Euro 2012. Tryskali optymizmem.
Bilans pierwszego dnia Euro. "Ogromna skala" Na konferencji prasowej w Krajowym Centrum Medialnym w Warszawie Joanna Mucha podsumowała pierwszy dzień mistrzostw Europy w piłce nożnej
Minister ujawania ilu kibiców odwiedzi Polskę Szefowa resoru sportu apeluje, żeby z wielką gościnnością przyjąć zagranicznych kibiców.
Tagi: euro 2012, joanna mucha, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, gospodarka polska, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz