Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Europa Plus tuż po wakacjach. Kwaśniewski zdradzi swoje pomysły

0
Podziel się:

W tej chwili trwa porządkowanie spraw organizacyjnych, ale jest już precyzyjny plan jak promować nową inicjatywę.

Europa Plus tuż po wakacjach. Kwaśniewski zdradzi swoje pomysły
(PAP/Radek Pietruszka)

Po wakacjach Aleksander Kwaśniewski ogłosi program projektu Europa Plus powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej europoseł Marek Siwiec. W tej chwili trwa porządkowanie spraw organizacyjnych, ale jest już precyzyjny plan jak promować nową inicjatywę.

Marek Siwiec podkreśla, że teraz jeszcze trwają intensywne prace nad programem, który w dużym stopniu wynika z prac konwersatorium, jakie prowadził Aleksander Kwaśniewski. Natomiast zaraz po wakacjach zostanie zorganizowane publiczne zgromadzenie i wówczas program przedstawi były prezydent - taka jest logika kampanii wyborczej zauważa Siwiec.

Niebawem zostaną powołani pełnomocnicy wojewódzcy, ale część działań będzie toczyła się w przestrzeni wirtualnej zaznacza Marek Siwiec. Europę Plus trzeba budować od fundamentów, ponieważ zwieńczenie już jest czyli były prezydent - dodaje europoseł. Wkrótce zostanie uruchomiona strona internetowa i rozpocznie się poszukiwanie zwolenników. Natomiast gdy trzeba będzie mówić o osobach, które staną na czele list wyborczych wówczas aktywnie do działań włączy się Aleksander Kwaśniewski zapewnia Marek Siwiec.

Europa Plus to projekt przygotowany przez byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, europosła Marka Siwca i posła Janusza Palikota. Projekt zakłada tworzenie lewicowych list do przyszłorocznych eurowyborów.

Czytaj więcej w Money.pl
Europa Plus z Kwaśniewskim nie wytrzyma... Polscy politycy podzieleni w sprawie firmowanej nazwiskiem byłego prezydenta platformy.
Odchodzi po 23 latach w partii. "To wydarzenie towarzyskie" Zobacz, czy dzisiejsza decyzja może poskutkować istotnymi ruchami w polskiej lewicy.
Ryszard Kalisz ujawnił plany. "Dalej działam" Zarząd SLD podjął decyzję w sprawie posła. Poszło o współpracą z Aleksandrem Kwaśniewskim i Januszem Palikotem.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)