Origo

Okrzyknięty królową chorób, artretyzm, zdiagnozowany został u ponad 2 proc. światowej populacji (w samej Europie daje to więcej niż 15 mln osób). Są to dane z 2013 r., a liczba zachorowań wzrasta co roku o ponad 10 proc.

Schorzenie powoduje bardzo bolesne stany zapalne stawów, uniemożliwiające normalne funkcjonowanie. Do tego u połowy chorych artretyzm powoduje wystąpienie licznych powikłań, takich jak: cukrzyca, miażdżyca, udar, zawał, niewydolność nerek, choroba wieńcowa czy nawet zgon bez przyczyny. Straty gospodarki z powodu choroby, w tym koszt zwolnień lekarskich, hospitalizacji, leczenia, opieki, leków itd., w samych tylko Stanach Zjednoczonych w 2013 roku szacowane były na ponad 6,6 mld dol.

Chorym, walczącym z artretyzmem, pomóc ma innowacyjny suplement diety, Origo, który jako jedyny preparat potrafi rozpuszczać kryształy kwasu moczowego zlokalizowane w stawach, będące przyczyną bardzo przykrych dolegliwości. Działanie płynu Origo opiera się na procesie zamiany potencjału ładunków elektrycznych wokół komórek ludzkiego ciała. Dostarcza on do organizmu wolne elektrony, które między innymi wiążą wolne rodniki.

Twórcy Origo chcą zmniejszyć o połowę wzrost zachorowań na dnę moczanową w Europie do 2020 roku. Jeśli przyjmiemy, że liczba chorych wyniesie wtedy co najmniej 30 mln, oznacza to, że produkt może być skierowany do 1,5 mln chorych Europejczyków.

Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
y76
2017-06-05 11:07
zdecydowana większość tych biznesów, to kopie, albo kopie kopii jakichś serwisów, które gdzieś zadziałały - przeniesienie kawałka rzeczywistości do internetu.
baj
2017-06-05 00:47
Podłość, nikczemność . 60tys zł starcza na kilka śrubek i nakrętek.Za te grosze ma zmienić sie Świat? Więcej wydaje codziennie ojciec Dyrektor na świeczki w swoim imperium, Na to Pisowski rząd nie oszczędza
zaqaz
2017-06-04 08:42
Poza tematami medycznymi - reszta to pierdoły. Na żaden nie dałbym złamanego grosza.
Pokaż wszystkie komentarze (14)