Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Wiesław Gałązka
|

Gałązka: PKP chcą skłonić do odrobiny refleksji

0
Podziel się:

Kolej postanowiła skorzystać z aury i przystopować nas w codziennym zagonieniu.

Gałązka: PKP chcą skłonić do odrobiny refleksji

_ - Mamy już przygotowany druk, żeby pasażerowie wpisywali się w ten ogólnonarodowy gniew przeciwko Platformie Obywatelskie _j - zapowiedział wicemarszałek Sejmu Jerzy Wenderlich, informując o rozpoczęciu ogólnopolskiej zbiórki podpisów pod apelem do premiera o odwołanie ministra infrastruktury Cezarego Grabarczyka w związku z sytuacją w PKP.

Podpisy mają być zbierane głównie na dworcach kolejowych. To dobry pomysł, gdyż jak wiadomo, PKP postanowiły skorzystać z aury, by przystopować nas trochę w codziennym zagonieniu i skłonić do odrobiny refleksji. Jest więc czas na pisanie świątecznych życzeń.

Pomysł to jednak nie bardzo pasujący do tradycji opłatkowej. Może raczej, wzorem cieszących się niegdyś zainteresowaniem Książek życzeń i zażaleń, należało wystawić Książki życzeń świątecznych dla wszystkich polityków?

Wprawdzie znaleźliby się tacy, którzy woleliby raczej poczekać na wyłożenie ksiąg kondolencyjnych, ale z pewnością i życzliwych by nie zabrakło.

Jakże miło byłoby politykom czytać: Szkoda, że Was teraz nie ma z nami. Albo: Życzymy Wam, abyście także mogli żyć jak my. Ileż radości można sprawić naszym politykom, pisząc: Pamiętamy o Was. Do siego roku wyborczego...

Dobrem należy się dzielić. A przecież jest nam tak dobrze, że dobrze nam tak.

wiadomości
felieton
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)