Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Hofman: Kaczyński przyjedzie do Krynicy-Zdroju

0
Podziel się:

Jesienna ofensywa PiS już we wrześniu. Na forum gospodarczym w Krynicy Zdroju partia i jej prezes mają przedstawić założenia programu gospodarczego.

Hofman: Kaczyński przyjedzie do Krynicy-Zdroju
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bEDGHfzF

Rzecznik ugrupowania Adam Hofman mówił w radiowej Jedynce, że do Małopolski jego partia przyjedzie _ z papierem na stół _, ale szczegółów zdradzić nie chciał.

- _ No dziś jest niestety pieniędzy mniej, więc musimy sobie powiedzieć na kim i na czym oszczędzamy. I oszczędzamy tak, żeby to nie tylko najbiedniejsi ucierpieli. Ale o szczegółach w Krynicy _ - mówi tajemniczo rzecznik PiS.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI ADAMA HOFMANA:

Wiadomo już jednak, że w PIS-wskich propozycjach będą zawarte nowe założenia dla przedsiębiorców i pracodawców, borykających się z kryzysem gospodarczym. Ma je przedstawić _ w odpowiednim miejscu _ prezes partii Jarosław Kaczyński.

bEDGHfzH

Adam Hofman mówił, że gospodarka będzie jednym z dwóch filarów jesiennej ofensywy Prawa i Sprawiedliwości. Drugim będzie pokazanie wyborcom, że Platforma Obywatelska _ kończy się _, a PiS jest dla niej wartościową alternatywą.

Czytaj więcej w Money.pl
Pełna mobilizacja w PiS. Oto plany partii PiS chce podtrzymać dobrą passę z wygranych wyborów w Rybniku i Elblągu.
Prezes PiS rozdaje autografy jak celebryta Kaczyński wystąpił na ulicznym wiecu w centrum Elbląga razem z kandydatem PiS na prezydenta tego miasta Jerzym Wilkiem. Z chęcią rozdawał autografy.
Kaczyński: Nasz kongres przysłuży się Polsce Prezes PiS wyraził też żal, że nie mógł być na Śląsku dwa dni wcześniej, gdy rozmawiano o sprawach tego regionu.
bEDGHfAi
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)