Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Holandia: Żandarmeria rozbiła siatkę handlarzy narkotykami

0
Podziel się

Holenderska żandarmeria zatrzymała kilkanaście osób.

Holandia: Żandarmeria rozbiła siatkę handlarzy narkotykami
(aloxe/CC/Flickr)
bEpWjtCd

Holenderska żandarmeria zatrzymała kilkanaście osób zatrudnionych na lotnisku Schiphol w Amsterdamie, które przejmowały kokainę znajdującą się w samolotach przylatujących z Ameryki Łacińskiej - poinformował rzecznik prasowy portu lotniczego.

_ - Od lipca zatrzymano 15 osób, z których siedem pracowało w jednej z firm obsługującej lotnisko. Dalsze aresztowania nie są wykluczone _ - powiedział Robert van Kapel, odmawiając podania dalszych szczegółów. Aresztowani to obywatele holenderscy, tureccy i kolumbijscy w wieku od 23 do 65 lat.

Van Kapel dodał, że _ dziesiątki kilogramów _ kokainy schowano na pokładzie samolotów odbywających rejsy z Ameryki Południowej i Środkowej, lecz nie wskazał konkretnego miejsca, gdzie je ukryto. - _ Loty nie były w żaden sposób zagrożone _ - podkreślił.

bEpWjtCf

Dodał, że 15 osób oskarżono o przemyt narkotyków, a część z nich dodatkowo o przemyt broni. W listopadzie ubiegłego roku holenderscy żandarmi zatrzymali 12 pracowników portu lotniczego, którzy współdziałali z siatką handlarzy narkotykami z Karaibów. Czwarte pod względem liczby podróżnych lotnisko w Europie, Amsterdam-Schiphol, przyjmuje codziennie od 120 tys. do 140 tys. pasażerów.

Czytaj więcej w Money.pl
Znaleźli nielegalne substancje Odpowiedź Greenpeace na informację Komitetu Śledczego Federacji Rosyjskiej, mówiącą o znalezieniu na statku Arctic Sunrise nielegalnych substancji. Władze rosyjskie mają prawdopodobnie na myśli substancje będące na wyposażeniu lekarza okrętowego i które zgodnie z prawem morskim muszą znajdować się na każdym statku (np. morfina jako środek przeciwbólowy) -Statek został gruntownie przeszukany przez rosyjskich funkcjonariuszy już tydzień ...
Jesteśmy w międzynarodowym finale Projekt GreenEvo Ministerstwa Środowiska znalazł się na liście finalistów prestiżowego międzynarodowego konkursu EPSA 2013. To ogromne wyróżnienie! To niesamowity sukces programu GreenEvo. Autorski projekt Ministerstwa Środowiska znalazł się wśród finalistów konkursu EPSA 2013, który ma na celu propagowanie nowatorskich inicjatyw publicznych państw Unii Europejskiej. Mamy się czym chwalić bo konkurencja była spora. Do tegorocznej edycji ...
Przemyt tony kokainy na paryskim lotnisku Próbę przemytu odkryto w samolocie Air France, który przyleciał do Paryża z Caracas, stolicy Wenezueli.
bEpWjtCG
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)