Notowania

ingrid
15.09.2013 06:27

Huragan Ingrid zbliża się do Meksyku

Tropikalny sztorm, który nad Zatoką Meksykańską zyskał na sile i przekształcił się w huragan, zmierza w kierunku wschodniego wybrzeża Meksyku.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Tropikalny sztorm Ingrid, który nad Zatoką Meksykańską zyskał na sile i przekształcił się w huragan, zmierza w kierunku wschodniego wybrzeża Meksyku - poinformowali amerykańscy synoptycy z Krajowego Centrum Huraganów (NHC) w Miami na Florydzie.

Ingrid osiąga prędkość 120 kilometrów na godzinę i dotrze do Meksyku prawdopodobnie w poniedziałek. Wydano już ostrzeżenia dla mieszkańców pasa wybrzeża między Cabo Rojo a La Pesca.

Synoptycy obawiają się, że wichura zyska jeszcze na sile i przyniesie na ląd ulewne deszcze, które mogą spowodować powodzie i lawiny błotne. Ingrid to drugi huragan, który w tym sezonie przechodzi nad Atlantykiem.

Czytaj więcej w Money.pl
W Meksyku strajki rozbraja policja Setki policjantów federalnych przystąpiło do akcji na placu Zocala po odrzuceniu przez protestujących ultimatum władz.
Nauczyciele wyszli na ulice. Nie chcą reformy Aby rozpędzić wielotysięczną demonstrację, policja musiała użyć gazu łzawiącego i armatek wodnych.
Tagi: ingrid, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, gospodarka światowa
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz