Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Huragan Sandy zbliża się do wybrzeży Stanów Zjednoczonych

0
Podziel się:

Amerykańscy meteorolodzy starają się określić miejsce uderzenia sztormu tropikalnego Sandy, który spustoszył już Haiti.

Huragan Sandy zbliża się do wybrzeży Stanów Zjednoczonych
(PAP/EPA/ORLANDO BARRIA)
bETGTNEB

Amerykańscy meteorolodzy starają się określić miejsce uderzenia sztormu tropikalnego Sandy, który zbliża się do wschodniego wybrzeża. Wcześniej żywioł spustoszył Karaiby. W wyniku przejścia tego huraganu między innymi nad Kubą i Haiti zginęło około 40 osób.

Teraz do przejścia tropikalnego sztormu przygotowują się Stany Zjednoczone. Gubernatorzy wielu stanów wydali plany alarmowe, części mieszkańców na wybrzeżu nakazali ewakuację.

Według meteorologów, najbardziej prawdopodobne jest, że Sandy uderzy między stanami Delaware a New Jersey. Mieszkańcy zagrożonych terenów gromadzą zapasy żywności, wody i lekarstw.

bETGTNED

Polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych informuje podróżnych przebywających lub planujących pobyt w północno-wschodnich stanach USA, że gubernatorzy stanów Wirginia, Maryland, Nowy Jork i New Jersey ogłosili stan wyjątkowy.

Czytaj więcej w Money.pl
To ma być gigantyczny huragan. Ostrzegają Gubernatorzy stanów położonych na wschodnim wybrzeżu USA ogłosili w piątek ostrzeżenia przed atakiem huraganu Sandy.
"Sandy" pustoszył Jamajkę. To nie koniec Tropikalny huragan zabił jedną osobę i wyrządził poważne szkody materialne. Teraz spodziewany jest na wschodzie Kuby.
Huragan Isaac osłabł. Już po najgorszym? Policja wciąż patroluje niemal opustoszałe ulice.
bETGTNFe
KOMENTARZE
(0)