Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
katastrofa samolotu
07.05.2011 10:39

Indonezja: Nikt nie przeżył katastrofy samolotu

25 osób zginęło w katastrofie samolotu, który rozbił się przy lądowaniu u wybrzeży prowincji Papua Zachodnia w Indonezji.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

25 osób zginęło w katastrofie samolotu, który w sobotę rozbił się przy lądowaniu u wybrzeży prowincji Papua Zachodnia w Indonezji - poinformowała agencja AFP, powołując się na władze tego kraju. *Wcześniej podawano, że na pokładzie znajdowało się 27 osób. *

Maszyna leciała z miasta Sorong na północy prowincji Papua Zachodnia i rozbiła się przy lądowaniu niedaleko lotniska w porcie Kaimana. Samolot typu MA-60 _ runął do morza w momencie lądowania w odległości około 500 metrów od pasa _ lotniska - sprecyzował przedstawiciel ministerstwa transportu Bambang Ervan. Wśród ofiar śmiertelnych jest 21 pasażerów i czterech członków załogi.

Na razie nie są znane przyczyny wypadku. _ Warunki meteorologiczne były złe; kiedy doszło do wypadku, była słaba widoczność _ - poinformował Ervan.

Tagi: katastrofa samolotu, samolot, indonezja, katastrofa, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze, gospodarka światowa
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz