Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
pis
23.03.2013 07:50

Kaczyński zaczyna objazd kraju

Prezes i politycy PiS będą mówić o ciężkiej sytuacji. Zobacz, gdzie rozpoczną objazd kraju.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Witold Rozbicki/Reporter)

*Już dziś prezes PiS Jarosław Kaczyński rozpoczyna objazd po Polsce. Zamierza spotykać się z mieszkańcami małych miejscowości w każdym województwie. Towarzyszyć mu będą politycy z kierownictwa partii. *

Na sobotę zaplanowane są spotkania otwarte Kaczyńskiego z mieszkańcami Gostynina (woj. mazowieckie), Radziejowa i Mogilna (woj. kujawsko-pomorskie). Tak jak w poprzednich latach przez następne miesiące, głównie w weekendy, politycy PiS i szef partii odwiedzą wyborców we wszystkich województwach.

_ - Będziemy docierać do powiatów, miejsc gdzie politycy rzadko docierają. Będziemy przedstawiać nasz program, propozycje, diagnozę. Kaczyńskiemu będzie towarzyszyć kilku polityków PiS: wiceprezes PiS Beata Szydło, Joachim Brudziński i ja. To jest początek objazdu po Polsce _ - powiedział szef klubu PiS Mariusz Błaszczak.

_ - Tutaj o żadnej nowej ofensywie nie ma co mówić, objeżdżam większe miejscowości - stolice województw, także stolice dawnych województw. Teraz być może częściej będę w miastach powiatowych. Dlatego że trzeba bywać wszędzie. To jest zwykła rutyna mojej działalności politycznej _ - mówił pod koniec lutego Kaczyński dziennikarzom.

Kaczyński i politycy PiS będą mówili o ciężkiej sytuacji na wsi. Będą m.in. krytykować wynegocjowany przez rząd budżet UE na lata 2014-20. Ich zdaniem o 7 mld euro zmniejszono, w porównaniu z poprzednimi latami, środki dla naszego kraju w ramach Wspólnej Polityki Rolnej.

Czytaj więcej w Money.pl
Głodujące dzieci w Polsce. Szokujące dane W Unii Europejskiej gorzej jest tylko w Rumunii i Bułgarii. Zobacz, w których regionach Polski jest najgorzej.
Ten rok będzie kluczowy dla polskiej polityki Może nastąpić rozbicie PiS, jeśli zwiększy się poparcie dla małych partii na prawicy.
Ruch Palikota partią jednego sezonu? PiS straci monopol na prawicy, Ruch Palikota pozostanie partią jednego sezonu - prognozuje prof. Kazimierz Kik.
Tagi: pis, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz