Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kaczyński zdecyduje, kiedy umrze PiS

0
Podziel się:

Europoseł Cymański domaga się wewnętrznej dyskusji o przyczynach porażki.

Kaczyński zdecyduje, kiedy umrze PiS
bETOsvHF

Zdaniem kierownictwa PiS, temat powyborczych rozliczeń w tej partii został _ medialnie nadmuchany _. Z nieoficjalnych rozmów z politykami PiS wynika jednak, że wielu działaczy jest niezadowolonych z kolejnej porażki, a winą za nią obarczają prezesa partii. Według europosła Tadeusza Cymańskiego, trzeba ustalić, jaki jest własny wkład PiS w przegraną.

- _ Dla niektórych jest wszystko ok, ale jest spora grupa wyborców, a także i posłów, sam do nich też należę, którzy oceniają, że to była porażka. Może nie klęska, ale jednak milion głosów mniej. Normalnie po sportowemu rozczarowanie i gramy dalej. Ale i po sportowemu, chwila pobytu w szatni, zastanowienie. Trzeba analizować porażki _ - mówi Cymański.

POSŁUCHAJ TADEUSZA CYMAŃSKIEGO:

Tadeusz Cymański zastrzegł, że rozliczenia należy przeprowadzić _ w rodzinie _, bo media już zaczynają rozgrywać jednych przeciwko drugim.

bETOsvHH

- _ To są właściwie sygnały dla kierownictwa partii. W jego ręku, głównie prezesa, jest odpowiedź, czy będzie taka dyskusja. Rola prezesa jest nie przecenienia. PiS będzie tak długo funkcjonował, jak będzie tego chciał Jarosław Kaczyński. Natomiast pozostaje pytanie jaki to będzie PiS _ - tłumaczy europoseł.

POSŁUCHAJ TADEUSZA CYMAŃSKIEGO:

Według Tadeusza Cymańskiego, nadchodzące cztery lata nie będą łatwe i PiS powinien zastanowić się, jak je przetrwać w opozycji. Europoseł zwrócił uwagę na pojawienie się w Sejmie Ruchu Palikota, którego lider jego zdaniem w cynizmie bije wszystkich na głowę i jest gotów użyć wszelkich środków, by uwieść elektorat.

bETOsvHN
Powyborcze nastroje PiS-u w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/23/t19991.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/ziobrysci;wysuwaja;postualty;o;rozliczenia,89,0,939353.html) Ziobryści chcą rozliczeń w PiS. "Ciężka porażka" -_ Nie możemy okłamywać wyborców, twierdzić, że wszystko jest dobrze _- mówią zwolennicy zmian. Co na to prezes?
[ ( http://static1.money.pl/i/h/47/t155183.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/pis;przyznaje;wybory;byly;uczciwe,13,0,937741.html) Śledztwo wyborcze PiS. Meldują prezesowi Biuro Ochrony Wyborów partii nie stwierdziło żadnych nieprawidłowości.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/133/t130693.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/hofman;przynaje;sie;do;porazki,61,0,933949.html) Hofman: PiS to przegrana drużyna... - _ Oczywiście jestem do dyspozycji szefa partii. To jest jasne i oczywiste _ - mówi rzecznik Prawa i Sprawiedliwości. Przyznaje, że partia miała błędne sondaże.
bETOsvIi
KOMENTARZE
(0)