Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kara dla Polski. "Trzeba się odwołać od decyzji Brukseli"

0
Podziel się:

Eurodeputowany uważa, że trzeba walczyć o pieniądze, choć sprawa może toczyć się przez wiele miesięcy i nie musi się zakończyć sukcesem.

Kara dla Polski. "Trzeba się odwołać od decyzji Brukseli"
(photo-service.europarl.europa.eu)
bFfZXNyt

Adam Bielan uważa, że Polska powinna odwołać się od decyzji o karze nałożonej przez Brukselę. Komisja Europejska żąda zwrotu prawie 80 milionów euro za niedostateczne kontrole wniosków na wykorzystanie funduszy rolnych.

Eurodeputowany mówił w radiowej Trójce, że jeśli po naszej stronie doszło do zaniedbań, to rząd powinien znaleźć winnych. Dodał, że trzeba walczyć o pieniądze, choć sprawa może toczyć się przez wiele miesięcy i nie musi się zakończyć sukcesem.

Polska ma się odwołać od decyzji Komisji Europejskiej. Zapowiedzieli to w zeszłym tygodniu minister rolnictwa i rozwoju wsi Stanisław Kalemba i premier Donald Tusk.

bFfZXNyv
Czytaj więcej w Money.pl
Miliard euro kary dla Polski. Przez Tuska? Kara, jaką chce nałożyć na nas Komisja Europejska, ma być naliczana od 2010 roku.
Będzie odwołanie od decyzji Komisji Europejskiej Minister rolnictwa uważa, że kara nałożona na Polskę przez KE jest zbyt dotkliwa.
Ogromna kara dla Polski. 80 mln euro za... Zastrzeżenia pod adresem naszego kraju dotyczą biznesplanów dla gospodarstw rolnych i kontroli wniosków.
bFfZXNyW
KOMENTARZE
(0)