Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Katastrofa Boeinga 777. Ruszyły wypłaty odszkodowania dla rodzin pasażerów

0
Podziel się:

Wypłaty rozpoczęto po tym, jak malezyjski premier ogłosił, że wszyscy pasażerowie boeinga malezyjskich linii lotniczych zginęli w katastrofie.

Katastrofa Boeinga 777. Ruszyły wypłaty odszkodowania dla rodzin pasażerów
(AP/Fotolink/East News)
bEShgBdx

Chińskie firmy ubezpieczeniowe rozpoczęły wypłatę odszkodowań dla rodzin pasażerów zaginionego boeinga. Największe chińskie towarzystwo, którego 32 klientów było na pokładzie samolotu, planuje przeznaczyć na ten cel równowartość 1,5 mln dolarów amerykańskich.

Wypłaty rozpoczęto po tym, jak malezyjski premier ogłosił, że wszyscy pasażerowie boeinga malezyjskich linii lotniczych zginęli w katastrofie. Agencja prasowa Xinhua podała, że do tej pory wypłat dokonały cztery towarzystwa ubezpieczeniowe, w tym największa chińska firma China Life.

Protest rodzin pasażerów w Pekinie:

New China Life Insurance, w którym ubezpieczonych było 9 pasażerów, na odszkodowania przeznaczy milion juanów. To oznacza, że każda z rodzin otrzyma w przeliczeniu na złotówki około 50 000. To pieniądze pochodzące z ubezpieczeń na życie pasażerów rejsu MH370. Ich rodziny będą też procesować się z liniami Malaysia Airlines. Już teraz część rodzin zgodziła się na reprezentowanie w przyszłości przez jedną z amerykańskich kancelarii prawniczych.

bEShgBdz

Czytaj więcej w Money.pl

bEShgBea
KOMENTARZE
(0)