Notowania

tanzania
01.04.2013 22:16

Katastrofa budowlana. Nie żyje 36 osób

Ekipy ratunkowe oczyściły teren z ruin budynku, który zawalił się w piątek rano. Ostateczna liczba zabitych to 36 osób, 18 przeżyło.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Liczba ofiar śmiertelnych zawalenia się wielopiętrowego budynku w Dar es Salaam w Tanzanii wyniosła 36 osób - poinformowała w policja, której zdaniem jest to ostateczna liczba ofiar katastrofy budowlanej.

Ekipy ratunkowe oczyściły teren z ruin budynku, który zawalił się w piątek rano._ - Ostateczna liczba zabitych to 36 osób, 18 przeżyło _ - powiedział szef policji w Dar es Salaam Sulejman Kova.

Budynek, który miał już ponad 12 kondygnacji, powstawał w pobliżu meczetu w dzielnicy Kariakoo. Gdy się zawalił, zniszczył kilka samochodów. Wśród zabitych są także chłopcy, którzy w pobliżu grali w piłkę.

Szef policji powiedział, że w ramach dochodzenia w sprawie tej największej w historii Tanzanii katastrofy budowlanej aresztowano dziewięć osób.

Czytaj więcej w Money.pl
Tragiczny pożar w Niemczech. Nie żyje 6 osób Tragiczny w skutkach pożar nieopodal Stuttgartu w Niemczech. W ogniu zginęło siedem osób w tym sześcioro dzieci.
Polski alpinista zginął na Kaukazie W górach Kabardyno-Bałkarii w rosyjskiej części Kaukazu zginął alpinista z Polski - poinformowała agencja Interfax.
Wielki karambol na wschodzie USA. Są ofiary Na autostradzie na wschodzie Stanów Zjednoczonych wpadło na siebie 95 aut.
Tagi: tanzania, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, gospodarka światowa
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz