Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Katastrofa samolotu Malaysia Airlines. Coraz więcej pytań

0
Podziel się:

Według źródeł, na które powoływała się wczoraj agencja Reuters, zaginiony boeing miał zawrócić z drogi do Pekinu i co najmniej przez godzinę - lecieć bez emitowania sygnału na niskiej wysokości.

Katastrofa samolotu Malaysia Airlines. Coraz więcej pytań
(PAP/EPA)
bETRqbQl

Coraz więcej pytań, coraz mniej odpowiedzi w sprawie zaginionego samolotu malezyjskich linii lotniczych z ponad 200-oma osobami na pokładzie. Nadal brak jakichkolwiek wskazówek dotyczących miejsca, w którym znajduje się maszyna. Na dodatek szef malezyjskiej armii zaprzeczył wczorajszym doniesieniom, jakoby zaginiony samolot widziany był nad Cieśniną Malakka.
Takie informacje wczoraj zelektryzowały światowe media, ale przede wszystkim rodziny pasażerów. Według źródeł, na które powoływała się wczoraj agencja Reuters, samolot miał zawrócić z drogi do Pekinu i co najmniej przez godzinę - lecieć bez emitowania sygnału na niskiej wysokości.

To z kolei świadczyłoby o tym, że przez cztery dni skupiano się na poszukiwaniach w złym miejscu.

Te informacje dziś zdementował szef malezyjskichsił zbrojnych. Wciąż nie ma żadnych poszlak, które mogłyby skierować śledczych na trop zaginionej maszyny. Interpol wczoraj _ raczej _ wykluczył wątek terrorystyczny. FBI uważa zaś, że na tym etapie pod uwagę powinny brane być wszelkie scenariusze.

bETRqbQn

Czytaj więcej w Money.pl

bETRqbQO
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)