Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Katastrofa w Mostach. Pociągi już jeżdżą

0
Podziel się:

Wznowiony został ruch pociągów na odcinku Lębork - Godętowo, gdzie w czwartek doszło tragicznego wypadku na przejeździe kolejowym.

Katastrofa w Mostach. Pociągi już jeżdżą
(PAP/Adam Warżawa)

W zderzeniu pociągu osobowego z ciężarówką zginęły 2 osoby, a 25 zostało rannych.
Krzysztof Łańcucki, rzecznik prasowy PKP Polskich Linii Kolejowych SA, poinformował, że ruch został przywrócony wcześniej niż zapowiadano.

POSŁUCHAJ RZECZNIKA PKP PLK:

Pierwszym pociągiem, który przejedzie naprawionym odcinkiem torów, będzie pociąg TLK z Kołobrzegu do Krakowa Płaszowa, odjeżdżający z Kołobrzegu o godz. 21.15, czyli później niż było w rozkładzie. Ta zmiana - jak wyjaśnił Krzysztof Łańcucki - wynika z konieczności przewożenia pasażerów komunikacją zastępczą. Ten pociąg pojedzie dziś jeszcze według specjalnego rozkładu jazdy, od jutra już wszystkie pociągi będą jeździły według rozkładu.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/35/t74275.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/plan;szybkich;kolei;do;konca;tego;roku,160,0,788640.html) Plan szybkich kolei. Do końca tego roku Linia dużej prędkości ma prowadzić z Warszawy do Łodzi, a później do Poznania i Wrocławia.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/79/t92239.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/na;kolei;bez;zmian;gigantyczne;opoznienia,57,0,739897.html) Na kolei bez zmian, gigantyczne opóźnienia Pociągi nadal przyjeżdżają wiele godzin po czasie. Najgorzej jest z dalekobieżnymi.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/85/t112213.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/tragedie;na;torach;w;indonezji;zginely;43;osoby,211,0,685523.html) Tragedie na torach w Indonezji. Zginęły 43 osóby Doszło do dwóch kolizji pociągów. Bilans ofiar może się zwiększyć, akcje ratunkowe trwają.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)