Notowania

joanna kluzik rostkowska
06.06.2011 08:18

Kluzik-Rostkowska w PO? Spotykała się z Tuskiem

Propozycję przejścia do Platformy dostał podobno również Paweł Poncyliusz.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Joanna Kluzik-Rostkowska spotykała się z Donaldem Tuskiem. Jej transfer może być polityczną bombą na konwencji PO.

Według ustaleń _ Polska The Times _ sobotni pierwszy kongres partii Polska Jest Najważniejsza może oznaczać faktyczny koniec tego ugrupowania. Dziennik pisze, że dotychczasowa szefowa Joanna Kluzik-Rostkowska, na której wizerunku miała się przede wszystkim opierać ta inicjatywa, przechodzi do Platformy Obywatelskiej.

Na początku ubiegłego tygodnia propozycję przejścia do PO otrzymał również Paweł Poncyljusz. Tu pośrednikiem miał być minister spraw zagranicznych i wiceszef PO Radek Sikorski.

W środowisku PJN-u można usłyszeć, że wybór Pawła Kowala na szefa oznacza kierunek na PiS - uważa _ Polska The Times _. - Paweł nigdy nie uderzył mocno w Jarosława Kaczyńskiego. Zawsze był stonowany i nie bluzgał. Jego celem będzie przeprowadzenie akcji powrotu do PiS jak największej liczby członków PJN - mówi jeden z rozmówców gazety. Według innego w cały plan łagodnego powrotu zaangażowany jest były minister rolnictwa z Stronnictwa Konserwatywno-Ludowego Artur Balazs.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/252/t130300.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/kluzik-rostkowska;nie;mialam;wsparcia,4,0,845316.html) Kluzik-Rostkowska: Nie miałam wsparcia _ PJN, który nie przekracza progu wyborczego, faktycznie będzie służył Jarosławowi Kaczyńskiemu _ - uważa załozycielka PJN. Partyjni koledzy nie podzielali tego poglądu.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/151/t141207.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/kowal;nie;pomoze;pjn;-;uwazaja;politycy,231,0,845287.html) Kowal nie pomoże PJN - uważają politycy W opinii niektórych polityków Polska Jest Najważniejsza ma niewielkie szanse by w najbliższych wyborach parlamentarnych przekroczyć próg wyborczy.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/132/t131972.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/start;do;sejmu;kosztuje;-;partie;biora;haracz,0,0,845312.html) Start do Sejmu kosztuje - partie biorą haracz Za pierwsze miejsce na liście SLD w Wielkopolsce trzeba zapłacić 20 tys. zł - podaje _ Wprost _.
Tagi: joanna kluzik rostkowska, kraj, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz