Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kolejne usterki dreamlinerów. Co dalej?

0
Podziel się:

Jutro wszystkie dreamlinery w barwach LOT - u będą sprawne - zapewniła rzeczniczka przewoźnika Barbara Pijanowska.

Kolejne usterki dreamlinerów. Co dalej?
(guerric/CC BY-NC-SA/Flickr)

Wczoraj z powodu usterek dwie maszyny nie mogły odlecieć o czasie co Toronto i do Chicago. Jedna wystartowała dziś rano, druga cały czas jest naprawiana.

Rzeczniczka zapewniła też, że wszyscy pasażerowie, którzy mieli wczoraj lecieć do Stanów Zjednoczonych znają już godziny wylotu. Jednak nie wiadomo, czy wszyscy opuścili kraj.

Przedstawiciele LOT - u nie chcą jednoznacznie odpowiedzieć, czy uznają ewentualne roszczenia o odszkodowanie za opóźnione rejsy. Deklarują jedynie, że jeśli wpłyną odpowiednie wnioski, będą one rozpatrywane.

Czytaj więcej w Money.pl
LOT dostanie odszkodowanie za dreamlinery W lipcu Boeing ma przedstawić swoje propozycje w sprawie odszkodowania za uziemienie dreamlinerów, należących do PLL LOT - poinformował w poniedziałek wiceminister skarbu Rafał Baniak.
Wystartował najnowszy airbus Airbus A350 jest odpowiedzią koncernu na zeszłorocznego Dreamlinera konkurencyjnego Boeinga.
Chińczycy dostali dreamlinera. Będzie im dobrze służył? Samolot trafił do największego chińskiego przewoźnika, China Southern Airlines Co Ltd.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)