Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Kołodko: Rząd nie radzi sobie z kryzysem

0
Podziel się

Były minister finansów uważa, że Jacek Rostowski powinien podać się do dymisji.

Kołodko: Rząd nie radzi sobie z kryzysem
(PAP/Leszek Szymański)
bDHVlbUB

Były minister finansów profesorGrzegorz Kołodkostwierdził w Bydgoszczy, że rząd nie radzi sobie z kryzysem. Dodał także, że minister finansów Jacek Rostowski powinien podać się do dymisji.

Kołodko przypomniał, że jeszcze niedawno rząd szedł w zaparte i twierdził, że recesja ominie Polskę, a wręcz uda sie zanotować niewielki wzrost.

Prof. Kołodko odniósł się także do doniesień Rzeczpospolitej, która ujawniła, że prezydentLech Kaczyńskichce zaprosić obecnego i byłych ministrów finansów na spotkanie. Kołodko powiedział, że jeżeli takie zaproszenie otrzyma, to je przyjmie. Jednak jego zdaniem taka rozmowa do niczego nie doprowadzi, bowiem prezydent nie jest w Polsce decyzyjny, a szef rządu nie chce słuchać innych ministrów finansów, a jedynie swojego, który się myli. Zdaniem Kołodki społeczeństwo widzi, że rząd nie potrafi lub nie chce działać, i przed wyborami wyciągnie odpowiednie wnioski.

bDHVlbUD
Czytaj w Money.pl
*Rostowski odpowiada PiS. Nasza droga jest lepsza * Minister finansów podkreśla, że polskie rozwiązania w walce z kryzysem przynoszą dobre efekty. Czytaj w Money.pl
bDHVlbVe
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)