Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
sld
03.07.2005 14:54

Konwencja SLD rozpoczęta

We Wrocławiu rozpoczęla się konwencja Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Podczas dzisiejszego spotkania Sojusz ma udzielić poparcia Włodzimierzowi Cimoszewiczowi w jego ubieganiu się o prezydenturę. Szef partii Wojciech Olejniczak podkreśla, że marszałek Sejmu nie będzie kandydatem SLD, a jedynie popieranym przez Sojusz.

Podziel się
Dodaj komentarz

W rozmowie z Informacyjną Agencją Radiową Olejniczak (na zdjęciu) przypomniał, że Cimoszewicz chce być kandydatem ponadpartyjnym. Podkreślił, że poparcie SLD dla niego jest bezinteresowne i wynika z przekonania, iż to najlepszy kandydat na prezydenta.

Przewodniczący SLD oświadczył, że partia musi postawić na młode pokolenie. Wojciech Olejniczak zwrócił uwagę, że bogatsze kraje Unii można dogonić tylko dzięki wykształceniu i kwalifikacjom młodych ludzi. Lider SLD wezwał przy okazji inne partie polityczne, aby również promowały młodych działaczy. Olejniczak skrytykował również byłego szefa Sojuszu na Mazowszu Jacka Zdrojewskiego za odejście z partii i wstąpienie do Samoobrony.

Tagi: sld, cimoszewicz, wybory, kampania, olejniczak, wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz