Notowania

Przejdź na
kraków
17.11.2012 08:57

Lotnisko w Balicach sparaliżowała mgła

Niekorzystne warunki atmosferyczne na lotnisku Kraków Airport utrzymują się od wczoraj.

Podziel się
Dodaj komentarz
(krakowairport.pl)

Mgła - kolejny dzień - uniemożliwia wykonywanie operacji lotniczych na krakowskim lotnisku. Rejsy są odwoływane lub przekierowywane do innych portów. Warunki atmosferyczne mają się poprawić około godziny 10.

Niekorzystne warunki atmosferyczne na lotnisku Kraków Airport utrzymują się od wczoraj. Tego dnia lotnisko zrealizowało połowę z 60 operacji lotniczych, które powinny się odbyć - loty odwołano lub przekierowywano do Pyrzowic.

Jak poinformowała rzeczniczka portu Urszula Podraza, obecnie widoczność na pasie startowym wynosi około 500 metrów, ale podstawa chmur jest niska.

Już wczoraj wieczorem przewoźnicy zdecydowali o odwołaniu dwóch porannych rejsów do Warszawy i jednego do Monachium. Loty do Gdańska i Zurychu mają być zrealizowane z Pyrzowic, dokąd pasażerowie po odprawie w Krakowie są przewożeni autokarami. Pierwsze samoloty przylatujące z innych portów są spodziewane w Kraków Airport około 8.30

Czytaj więcej w Money.pl
Poznań: Mgła utrudnia pracę lotniska Opóźnienia samolotów, przekierowania na inne lotniska i możliwość odwołania wieczornych przylotów i porannych odlotów - to skutek dzisiejszej mgły.
Polskie lotnisko ponownie wstrzymuje loty Z powodu gęstej mgły poznańskie lotnisko Ławica przed wieczorem ponownie wstrzymało ruch samolotów.
Nadwyżka budżetowa w Polsce? Im się udało - _ Te dochody zostały oszacowane bardzo ostrożnie, ale za to realnie _ - podkreślił skarbnik miasta Lesław Fijał.
Tagi: kraków, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, gospodarka polska
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz