Jedyna taka kolektura w Polsce

Ekstra Pensja to najnowsza loteria w gronie gier losowych Totalizatora Sportowego, w której można grać o comiesięczną pensję wypłacaną przez 20 lat. Co ciekawe, wygraną w Ekstra Pensji można brać pod uwagę przy wyliczaniu zdolności kredytowej i podlega ona dziedziczeniu.

Kilka miesięcy temu, w tej nowości Totalizatora Sportowego, doszło do nieprawdopodobnego zbiegu okoliczności. Po raz pierwszy w historii Ekstra Pensji dwie główne wygrane padły tego samego dnia w tym samym punkcie Lotto.

Aż dwóch szczęśliwców w tym samym czasie, pod tym samym adresem wygrało comiesięczną pensję w wysokości 5 tys. zł, którą będą otrzymywać przez 20 najbliższych lat.

Miało to miejsce w piątek 8 lipca 2016 r., przy ul. Tczewskiej 3 w Malborku. W obu przypadkach szczęśliwe liczby - 4, 8, 19, 24, 34 i 2 - zostały samodzielnie skreślone.

To nie jedyny nieprawdopodobny zbieg okoliczności w historii Totalizatora Sportowego.

Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
Anka
2016-10-28 12:43
Kiedyś sierotka Marysia losowała na oczach widzów kulki i wtedy otwierano ją - dziś wszystko jest elektroniczne i mozna manipulować losowanymi kulkami w sposob dowolny i stad jest tyle kumulacji - kiedys tego na tak dużą skalę nie było
Placek i Jacek
2016-10-28 11:34
Praca dla seniora w sejmowej komisji do spr. katastrof. Wykształcenie nie pełne doświaczenie zawodowe nie bedzie kryterium wyboru. Atrakcyjna pensja 1000 zł na rękę. Zgłoszenia wysyłać na info@tvrepuplika.pl
Cyrk
2016-10-28 10:24
'Najbardziej niezwykłe przypadki wygranych w Lotto' - już byście dali Bolkowi spokój...
Pokaż wszystkie komentarze (261)