Najbogatszy człowiek świata

Od lat uznawany za najpotężniejszego człowieka świata, teraz został również najbogatszym człowiekiem na Ziemi. "Daily Mail" podsumował prawdziwą fortunę Władimira Putina, która ma sięgać 200 mld dol.

Oznacza to, że prezydent Rosji jest nie tylko ponad pięćdziesięciokrotnie bogatszy od Donalda Trumpa, którego majątek magazyn "Forbes" szacuje na zaledwie 3,7 mld dol. Oznacza to także, że Putin jest znacznie bogatszy do Billa Gatesa, twórcy Microsoftu, który z 75 mld dol. na koncie od lat okupuje pierwsze miejsce zestawień najzamożniejszych biznesmenów.

Jeśli zawierzyć tym wyliczeniom, okazuje się, że Władimir Putin jest najbogatszym człowiekiem na naszym globie, choć oficjalne statystki na to nie wskazują.

Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
kasiasty NĘDZARZ
2018-02-03 13:36
Putin - typowy menel podwórkowo-uliczny opiera cały swój kulawy "prestiż" na kasie, a nie na mądrości. GDYBY BYŁ MĄDRY, to Rosja z jej bogactwami naturalnymi i wieloma wybitnymi naukowcami, byłaby niekwestionowaną potęgą światową. Niezagrożoną w dominacji przez nikogo. Ale menel woli wyprzedawać za psie pieniadze owe bogactwa, zamiast samemu przerabiać je u siebie - dając pracę i godne życie Rosjanom. Woli napychać własne kieszenie zamiast budować państwo silne siłą i dobrobytem swoich obywateli. Do grobu tej kasy nie weźmie. Wśród bogaczy z klasą i rozumem jest i zawsze będzie jedynie prostakiem, świnią przebraną w garnitur. No ale skoro mu to wystarcza... Swoją drogą - biedak z niego. To musi być straszne czuć się takim totalnym zerem, żeby tak bardzo musieć sobie robić dobrze kasą. Tej NĘDZY (umysłowej i osobowościowej) kasa mu jednak nie uleczy. Żyje jak ćpun - w urojonym swiecie, tyle, że zamiast dragów jara się dziadźkami
buaahahahahaaaaaa
2018-02-03 13:26
Putin może bogatszy od Trampka czy Gatesa, ale NA PEWNO NIE JEST BOGATSZY OD ARABSKICH SZEJKÓW z Dubaju, innych emiratów czy od członków rodziny królewskiej Saudów! Nawet od tych daaaaleeekooo od tronu!
k.m
2018-02-03 12:44
I CO Z TEGO SZKODA ŻE TYLKO TYLE POTRZEBUJE DO SZCZĘŚCIA.
Pokaż wszystkie komentarze (224)