Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
04.12.2013 11:11

Meksyk: skradziono ciężarówkę z substancjami radioaktywnymi

W chwili kradzieży materiał radioaktywny był dobrze zabezpieczony, ale może on być wyjątkowo niebezpieczny, jeśli osłona zostanie usunięta lub uszkodzona.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Rob Young/CC BY 2.0/Flickr)

Wyjątkowo niebezpieczne tworzywa były wykorzystywane między innymi w medycynie - poinformowała Międzynarodowa Agencja Energii Atomowej (MAEA) z siedzibą w Wiedniu.

_ W chwili kradzieży materiał radioaktywny był dobrze zabezpieczony, ale może on być wyjątkowo niebezpieczny, jeśli osłona zostanie usunięta lub uszkodzona _ - sprecyzowała MAEA w komunikacie. Więcej szczegółów nie podano.

Czytaj więcej w Money.pl
Strzelanina między policjantami. Są ofiary Jedni zapewniali ochronę złodziejom, drudzy przybyli z zamiarem udaremnienia kradzieży.
Supertunel do przerzutu narkotyków zamknięty Zbudowany na głębokości ponad 10 metrów, z siecią elektryczną, wentylacją i systemem kolejki elektrycznej, łączył meksykańskie miasto Tijuana z amerykańskim San Diego.
13 lat w więzieniu, bo zabrakło tlumacza Oskarżony w czasie procesu nie miał możliwości składania zeznań, ponieważ na salę sądową nie sprowadzono tłumacza z języka tzoztil, którym się posługuje.
Tagi: wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości, gospodarka światowa, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz