Manta to polska firma, obecna na rynku RTV od 20 lat. Najpierw podbiła rynek odtwarzaczy DVD, później dekoderów. Teraz jej flagowymi produktami są telewizory i smartfony.

Początkowo firma kojarzona była z chińskimi towarami - tanimi, choć niekoniecznie dobrej jakości. Z czasem postanowiła wyróżnić się z masy importowanych towarów i postawiła na krajowy rodowód.

Teraz Manta promuje się jako rodzinna firma i podkreśla pochodzenie swojego sprzętu z polskich fabryk.

Nie brakuje zarzutów, że telewizory Manty są jedynie montowane nad Wisłą z chińskich komponentów. Jednak tyle wystarczy, by sprzęt mógł dumnie dzierżyć metkę "made in Poland".

Patriotyczny zwrot dodatkowo wspiera reprezentant Polski w piłce nożnej Kamil Grosicki, który w tym roku jest ambasadorem marki.

Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
WalerianAugust
2017-10-21 11:08
Najpierw cena potem jakość produktu, nigdy nie patrzę na pochodzenie.
Ronin
2017-10-20 09:28
MANTA ?? synonim jakości ?? Panie przebacz !! Raczej typowego komunistycznego , tandetnego made in poland . Wystarczy wejść na fora dotyczące tego produktu , pomijając już zupełnie ,nieszczęście stania się posiadaczem tego produktu
Jasia
2017-10-20 09:21
Niestety tego nie mogę powiedzieć o polskiej chemii. Nie mogę zrozumieć dlaczego w polskich proszkach znajduje się fosforan, środek silnie biodegradujący środowisko wodne. Poza tym dlaczego one śmierdzą a niemieckie pachną ?
Pokaż wszystkie komentarze (51)