Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Milion euro za pomoc w odnalezieniu biżuterii skradzionej w Cannes

0
Podziel się:

Stowarzyszenie zrzeszające ubezpieczycieli Lloyd's zaproponowało nawet
milion euro nagrody za pomoc w odnalezieniu precjozów.

Milion euro za pomoc w odnalezieniu biżuterii skradzionej w Cannes
(PAP/EPA)

Stowarzyszenie zrzeszające ubezpieczycieli Lloyd's zaoferowało nawet milion euro nagrody za pomoc w odnalezieniu biżuterii skradzionej pod koniec lipca w Cannes na południu Francji - wynika z komunikatu przekazanego agencji AFP.

Wartość skradzionych kosztowności to ponad 100 mln euro. Nagroda sięgająca miliona euro ma zostać _ proporcjonalnie _ wypłacona _ pierwszej osobie, która przekaże informacje pozwalające odnaleźć _ skradzioną biżuterię. Wypłata rekompensaty jest obwarowana pewnymi warunkami, których jednak nie sprecyzowano.

Całe ogłoszenie ma zostać opublikowane w środę, wraz ze zdjęciem niektórych zrabowanych przedmiotów, w trzech dziennikach ukazujących się we Francji.

28 lipca uzbrojony mężczyzna zrabował ok. 70 sztuk biżuterii - pierścionki, brylantowe kolie, wisiorki - z hotelu Carlton w Cannes, gdzie odbywała się wystawa biżuterii.

Zobacz także: ZOBACZ RELACJĘ O NAPADZIE (Sky News, ang):

Najcenniejsze kosztowności, warte po kilka milionów euro, zostały ubezpieczone, ale nie stało się tak w przypadków innych, o wartości od 20 tys. do 40 tys. euro - poinformowało źródło zbliżone do śledztwa. Lloyd's nie podał swojej wyceny zrabowanych klejnotów.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)